Надувні конструкції, надувні фігури, Аеромени

Надувні конструкції

Надувні рекламно-оздоблювальні конструкції

Ми любимо те, чим ми займаємося!

Відвідуйте розділ новини !!!

 

ТОВ «НРОК» - це компанія, яка виготовляє, можливо, найбільш вражаючий і незвичайний продукт на рекламному ринку - Надувні Рекламно-Оздоблювальні Конструкції або просто - надувні конструкції.

Це не просто черговий вид реклами - це дуже серйозний інструмент, який неодмінно буде родзинкою Вашої рекламної стратегії. Пневмоконструкції - різні надувні фігури, виставкові пневмостенди, рекламні надувні костюми та інші надувні рекламні вироби - відрізняються мобільністю і компактними розмірами. Перевагою пневмофігур є невелика вартість і висока надійність, а також оригінальний зовнішній вигляд. Надувні колони і тумби помітні здалеку, не створюють проблем при експлуатації і можуть безперервно функціонувати цілий рік. Надувна реклама - це Інструмент з великої літери, який не тільки звертає на себе увагу, але і привертає до себе людей, багато з яких фотографуються біля надувної арки, забавних надувних фігур або надувного екрану не тільки для себе на пам'ять, а й для соціальних мереж . А адже там Вашу надувну рекламу зможе побачити безліч людей.

Це інструмент, за допомогою якого провести рекламну компанію можна більш ефективно, незалежно від пори року. Яскраві надувні фігури завжди будуть створювати навколо себе веселу атмосферу свята, так як забавні надувні костюми тварин або персонажів з мультфільмів байдужим не залишать нікого.

Ми завжди готові підібрати, розробити або разом з Вами придумати необхідну надувну конструкцію. Наша компанія виготовляє аерофігури різних розмірів і форм з матеріалів трьох цінових категорій. Завдяки різним варіантам освітлення: статична чи динамічна підсвітка, світлодіодна, зовнішня чи внутрішня, в поєднанні з розмаїттям барв і форм, пневмоконструкция буде рекламувати Вашу компанію, продукцію, що випускається, надавані послуги в будь-який час доби.

Надувні конструкції можна використовувати не тільки в рекламних цілях, а і  як декорації зі спецефектами. Розміри пневмофігури варіюються залежно від їх призначення. Це можуть бути як надувні квіти з ефектом розкриття, якими прикрашають невеликі надувні арки, так і досить високі Аеромени.

 

 

                     © НРОК | Телефони для контактів: (044)-599-39-78, (097)-718-39-78 (063)-410-74-60

 
 НАДУВНЫЕ РЕКЛАМНО-ОФОРМИТЕЛЬНЫЕ КОНСТРУКЦИИ, ООО "НРОК", Consultation: Artem - Создать сайт самому - просто!
SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
GISMETEO: Погода по г.КиевКурс доллара
Яндекс.Метрика
Каталог webplus.info Украинский портАл До Харькова - один клик Львівський каталог сайтів Hosting Ukraine Украина онлайн Admir - Бесплатные объявления Киев
грузоперевозки
Грузы и транспорт, грузоперевозки
Бесплатная
раскрутка сайтов Надувные фигуры пневмофигуры геостаты пневмостенды
@FreeMarket.kiev.ua